WITALNOŚĆ I SIŁA - Promocja na lato 2019

WITALNOŚĆ I SIŁA to nowa promocja od AMS Sauna na piece do saun opalane drewnem. W promocji można nabyć piece opalane drewnem w szerokim zakresie cenowym. Czas promocji to 25.06.2019 - 20.09.2019.
W nowej cenie można nabyć piece Harvia z serii 50, Legend, 36 Duo, 20 Duo, Linear i wiele innych.

Lista pieców do saun w promocji: Piece opalane drewnem do sauny.

 

 

 

To nie zabawki, a prawdziwe bestie do sauny!

W ramach wiosennej promocji To nie zabawki, a prawdziwe bestie do sauny! mamy dla Was propozycję piecow do sauny w obniżonej cenie.
W okresie 7.05.2019 - 28.05.2019 można nabyć piece do saun rodzinnych w promocyjnej cenie. Wybor piecow jest duży i każdy powinien znaleźć jednostkę grzewczą dopasowaną do własnych potrzeb.
W promocji znalazły się piece marki Harvia oraz Tylö.

Zobacz promocję: piece do saun rodzinnych

AKTUALIZACJA
Promocja na piece trwa do 21.06.2019!

 

 

 

 

Dzień Kobiet, 8 marca, promocja na piece do sauny

Wszystkim Paniom z okazji 8 marca, Dnia Kobiet składamy serdeczne życzenia. Z tej okazji chcemy Wam sprawić nieco przyjemności, obniżając ceny na wybrane modele piecow do saun. Tym razem obniżyliśmy ceny na piece do saun - elektryczne, modele do małych saun oraz do saun publicznych.
Dodatkowo proponujemy mały rabat na koncentrat zapachowy do sauny.

Wszystkiego Dobrego!

Piece do małych saun
Piece do saun publicznych
Koncentrat zapachowy do sauny

KLUB 5000 - Fanów na Facebooku

Z okazji przekroczenia granicy 5000 fanow na naszym profilu na Facebooku, przygotowaliśmy nową promocję na wybrane produkty.
Przez okres aż trzech tygodni można nabyć w obniżonej cenie piece do sauny opalane drewnem oraz kilka modeli piecow Harvia z serii Vega.
Promocja trwa w dniach 12 luty 2019 - 4 marzec 2019.
Wszystkim osobom, które śledzą nasze poczynania na portalu Facebook serdecznie dziękujemy. Cieszymy się z każdej Waszej aktywności, lajków i komentarzy.

Produkty w promocji:
- Piece do sauny opalane drewnem.
- Piec do sauny Vega BC45.
- Piec do sauny Vega BC60.
- Piec do sauny Vega BC80.

Zobacz nasz profil na Facebooku.

Zapraszamy!
 

Świąteczna Promocja 2018

Nasza promocja Świąteczna 2018 trwa w okresie 20 grudzień 2018 - 6 styczeń 2019. Aktualizacja - przedłużamy Świąteczno-Noworoczną promocję do 12 stycznia 2019. W promocji znalazły się też piece do saun rodzinnych oraz do saun publicznych.
W obniżonej cenie dostępne będą dodatki do sauny oraz piece elektryczne i piece opalane drewnem do małych pomieszczeń sauny.
W kolejnych dniach okresu promocji dodawane będą nowe produkty w niższej cenie. Aktualizacje o promocjach można również przeglądać na naszym profilu na Facebooku.

Następujące produkty można nabyć w obniżonej cenie:

DODATKI DO SAUN
Kosz na drewno HARVIA
Czapka Harvia do sauny
Poduszka RENTO 50 x 30 cm do sauny
Zestaw akcesoriów Harvia Steel
Termo-higrometr Harvia

PIECE DO SAUN
Piece do małych sauny  - elektryczne
Piece opalane drewnem do saun o kubaturze 4,5-15m3 
[aktualizacja] Piece do saun rodzinnych
[aktualizacja] Piece do saun publicznych

KOTŁY NA WODĘ
Kocioł na wodę Harvia 80l z przykrywką

Zapraszamy.

Promocja MIKOŁAJKOWA DWUNASTKA

CZARNY PIĄTEK

Z okazji Czarnego Piatku obnizamy ceny na piece do saun elektryczne oraz opalande drewnem. W promocji znalazły się serie piecow Cilindro, Delta Combi, Unio, Alfa, Legend, M3, 16 i Linear 16. Czas trwania promocji: 23.11.-25.11.2018.

- zobacz piece elektryczne
- zobacz piece opalane drewnem
- koncentrat zapachowy do sauny

Promocja na Halloween

W nowej promocji na Halloween, proponujemy wybrane piece do sauny w obniżonej cenie.
Modele Harvia Cilindro, Globe i Combinator otrzymują rabaty w zakresie 7-10%.
Piece taniej można nabyć w dniach 30-31 październik 2018.

Harvia Cilindro
Piec do sauny Harvia Cilindro PC66 z wbudowanym sterowaniem
Piec do sauny Cilindro PC70EE ze sterownikiem elektronicznym
Piec do sauny Harvia Cilindro PC200E do sterownika zewnetrznego

Harvia Globe
Piec do sauny Globe GL70E do sterownika zewnetrznego
Piec do sauny Globe GL110E do sterownika zewnetrznego

Harvia Combinator
Piec do sauny Harvia Combinator KM80SE do sterownika zewnetrznego
Piec do sauny Harvia Combinator KM60SE do sterownika zewnetrznego

Pocztówki z Wakacji

Pocztówki z Wakacji to nowa promocja na piece do sauny. Promocją objęte są wybrane modele pieców Harvia, które otrzymują różne rabaty. Promocja trwa w dniach 28 wrzesień - 15 październik 2018. Wykaz produktów objętych promocją zwiększa się przez pierwszych kilka dni jej trwania.

04.10.2018

- Piec Cilindro PC110EE - rabat 5%
- Piec Cilindro PC110HEE - rabat 5%
- Piec Cilindro PC135E - rabat 5%
- Piec Cilindro PC165E - rabat 5%
- Piec Cilindro PC200E - rabat 5%

02.10.2018

- Piec Harvia Delta D23EE - rabat 3%
- Piec Harvia Delta D29EE - rabat 3%
- Piec Harvia Delta D36EE - rabat 3%
- Piec Harvia Cilindro PC66 - rabat 5%

01.10.2018

- Piec Harvia Elegance F15 - rabat 7%
- Piec Harvia Elegance F16,5 - rabat 7%
- Piec Harvia Elegance F18 - rabat 7%

29.09.2018
- Piec Harvia Combinator KM80SE - rabat 6%
- Piec Harvia Combinator KM60SE - rabat 6%
- Piec Harvia Legend PO11 - rabat 6%

28.09.2018

- Piec Harvia Forte AF4 Red - rabat 8%
- Piec Harvia Forte AF4 Steel - rabat 8%
- Piec Harvia Forte AF4 Black - rabat 8%

Generator pary Harvia HGD

Harvia zaprojektowała nowy generator pary HGD. Generator pary jest przeznaczony do użycia w centrach SPA jak i w domach. Generator wykonany jest ze stali nierdzewnej (zewnętrzna obudowa), a łatwe użytkowanie zapewnia duży pojemnik na wodę, panel sterowania (wraz z ekranem dotykowym) oraz oddzielna pokrywa serwisowa.

By generator dobrze sprawował się w dużych centrach SPA, Harvia zaktualizowała elektroniczne układy sterowania. Generator dostępny jest w mocach 4,5kW, 5,7kW, 9kW, 10,8kW oraz 15kW.

Wygląd generatora pary oraz jego konstrukcja są bardzo solidne. Komponenty generatora są wymienne. Elementy grzewcze, płytki drukowane, zawór zasilania, pompa i pozostałe, są kompatybilne z pozostałymi modelami generatora. Wybór materiałów - stal nierdzewna, to celowy zabieg projektowy, by łatwo utrzymać zewnętrzną powłokę w czystości.

Generator pary do łaźni parowej >

Piec do sauny Harvia Glow

Piec do sauny Harvia Glow to nadchodząca nowość w III kwartale 2018 roku. Piec Glow jest jednostką kolumnową, zaprojektowaną na prośby wymagających użytkownikow, chcących, by pomieszczenie sauny wyglądało wyjątkowo. Kolumnowy wygląd pieca jest bardzo efektowny. Duży wkład na kamienie zagwarantuje odpowiednią, przyjemną wilgotność powietrza w saunie. Dzięki specjalnej konstrukcji pieca, wodą można polewać kamienie nie tylko od góry, ale również z boku, co docenią osoby siedzące na niższych poziomach ławek.
Piec do sauny Glow

Promocja na piec do sauny Harvia M3

Nowa propozycja to piec do sauny Harvia M3 w obniżonej cenie o 8 procent. Model M3 to najmniejszy piec firmy Harvia opalany drewnem. Piec mieści 30 kg. kamieni, zewnętrzna powłoka pokryta jest lakierem odpornym na temperaturę w kolorze czarnym, kołnierz pieca to nierdzewna stal.

Zobacz piec do sauny Harvia M3

Piece do sauny Moderna w promocji

W dniach 7 - 20 maj 2018, można nabyć w niższej o 8 procent cenie piece Harvia Moderna. Moderna określana jest jako jednym z lepszych piecow elektrycznych. Sterowanie elktroniczne, opatentowane przez Harvia pozwala na nagrzanie sauny tak jak tego chcemy z dokładnością do 1 stopnia. Piec jest tak zaprojektowany, by elementy grzejne mogły pracować bardzo długo.

Zobacz piece do sauny Moderna.

Harvia na Giełdzie Papierów Wartościowych

10 marzec 2018

Fiński producent saun Harvia ogłosił w poniedziałek - 5 marzec 2018, iż planuje wejść na Helsińską Giełdę Papierow Wartościowych. Obecnie, społka jest w większości własnością kapitałową firmy CapMan, ktora to zainwestowała w Harvie w 2014 roku i ktora to posiada 70% udziałów.

W chwili pojawienia się na giełdzie, akcje obu firm będą dostępne na sprzedaż. Obecność na giełdzie ma na celu pozyskanie 45 milionów euro kapitału, co ma pomóc w poszerzeniu własnego majątku. W roku 2018 Harvia planuje jednorazowo wypłacić dywidenty posiadaczom akcji, natomiast w następujących latach, ma to mieć miejsce dwa razy w roku.

Pertti Harvia, członek rodziny - założycieli oraz były dyrektor generalny, powiedział, że zaistnienie na Giełdzie Papierów Wartościowych było już wiadome w 2014 roku, kiedy rodzina sprzedała większość udziałów firmie CapMan.

W roku 2017, Harvia uzyskała 60 milionów euro przychodu, z zyskiem 9,3 miliona euro. Firma zatrudnia około 365 pracowników w Finlandii, Chinach, Rosji i Estonii. Siedziba firmy Harvia, podobnie jak największa na świecie fabryka pieców do saun mieści się w Muurame, w centralnej Finladii.

 

Pracownia zapachów po raz drugi

Pracownia zapachow to nasza propozycja rabatowa na produkty, ktore sprawiają, iż pobyt w saunie staje się jeszcze bardziej przyjemny. Tym razem przydzielamy 10 procent rabatu na koncentrat zapachowy o pojemności 1 litra.

Koncentrat zapachowy rozcieńcza się z wodą do polewania kamieni. Do wyboru jest niemal 120 zapachów, jednak kompozycje można ze sobą dowolnie mieszać, tworząc unikatowy zapach. Promocja trwa do 15 marca!

Pracowania zapachów w AMS Sauna

Przedłużamy promocję cenową na koncentrat zapachowy do sauny o pojemności 1 litra. Na wszystkie zapachy przydzielamy rabat w wysokości 5 procent, a zapachy w niższej cenie można nabyć do 21 stycznia 2018r.
Ciepłe powietrze i siła zapachu sprawia, iż pobyt w saunie staje się przyjemniejszy. Olejki o rożnych zapachach można ze sobą mieszać, tworząc wyjątkowy, własny zapach. Zobacz wszystkie zapachy tutaj: Koncentrat-zapachowy-do-sauny-1-L

NEWSLETTER
By nie przegapić:
Nowości
Przecen
Aktualności
Nie chcesz kupować teraz? Zostaw swój adres e-mail.
Powiadomimy Cię o wszystkich naszych nowościach i promocjach.
Wygraj 5% rabatu na DOWOLNE zakupy. Co tydzień losujemy 1 osobę i przydzielamy jej rabat 5% na pierwsze zakupy. Rabat można użyć na każdy dowolny produkt nie objęty promocjami. Nie ma limitu czasu na rabat :)
copyright: AMS Sauna 2007-2019
Sklep Internetowy LOOP