Promocja na piec do sauny Harvia M3

Nowa propozycja to piec do sauny Harvia M3 w obniżonej cenie o 8 procent. Model M3 to najmniejszy piec firmy Harvia opalany drewnem. Piec mieści 30 kg. kamieni, zewnętrzna powłoka pokryta jest lakierem odpornym na temperaturę w kolorze czarnym, kołnierz pieca to nierdzewna stal.

Zobacz piec do sauny Harvia M3

Piece do sauny Moderna w promocji

W dniach 7 - 20 maj 2018, można nabyć w niższej o 8 procent cenie piece Harvia Moderna. Moderna określana jest jako jednym z lepszych piecow elektrycznych. Sterowanie elktroniczne, opatentowane przez Harvia pozwala na nagrzanie sauny tak jak tego chcemy z dokładnością do 1 stopnia. Piec jest tak zaprojektowany, by elementy grzejne mogły pracować bardzo długo.

Zobacz piece do sauny Moderna.

Harvia na Giełdzie Papierów Wartościowych

10 marzec 2018

Fiński producent saun Harvia ogłosił w poniedziałek - 5 marzec 2018, iż planuje wejść na Helsińską Giełdę Papierow Wartościowych. Obecnie, społka jest w większości własnością kapitałową firmy CapMan, ktora to zainwestowała w Harvie w 2014 roku i ktora to posiada 70% udziałów.

W chwili pojawienia się na giełdzie, akcje obu firm będą dostępne na sprzedaż. Obecność na giełdzie ma na celu pozyskanie 45 milionów euro kapitału, co ma pomóc w poszerzeniu własnego majątku. W roku 2018 Harvia planuje jednorazowo wypłacić dywidenty posiadaczom akcji, natomiast w następujących latach, ma to mieć miejsce dwa razy w roku.

Pertti Harvia, członek rodziny - założycieli oraz były dyrektor generalny, powiedział, że zaistnienie na Giełdzie Papierów Wartościowych było już wiadome w 2014 roku, kiedy rodzina sprzedała większość udziałów firmie CapMan.

W roku 2017, Harvia uzyskała 60 milionów euro przychodu, z zyskiem 9,3 miliona euro. Firma zatrudnia około 365 pracowników w Finlandii, Chinach, Rosji i Estonii. Siedziba firmy Harvia, podobnie jak największa na świecie fabryka pieców do saun mieści się w Muurame, w centralnej Finladii.

 

Pracownia zapachów po raz drugi

Pracownia zapachow to nasza propozycja rabatowa na produkty, ktore sprawiają, iż pobyt w saunie staje się jeszcze bardziej przyjemny. Tym razem przydzielamy 10 procent rabatu na koncentrat zapachowy o pojemności 1 litra.

Koncentrat zapachowy rozcieńcza się z wodą do polewania kamieni. Do wyboru jest niemal 120 zapachów, jednak kompozycje można ze sobą dowolnie mieszać, tworząc unikatowy zapach. Promocja trwa do 15 marca!

Pracowania zapachów w AMS Sauna

Przedłużamy promocję cenową na koncentrat zapachowy do sauny o pojemności 1 litra. Na wszystkie zapachy przydzielamy rabat w wysokości 5 procent, a zapachy w niższej cenie można nabyć do 21 stycznia 2018r.
Ciepłe powietrze i siła zapachu sprawia, iż pobyt w saunie staje się przyjemniejszy. Olejki o rożnych zapachach można ze sobą mieszać, tworząc wyjątkowy, własny zapach. Zobacz wszystkie zapachy tutaj: Koncentrat-zapachowy-do-sauny-1-L

NEWSLETTER
By nie przegapić:
Nowości
Przecen
Aktualności
Nie chcesz kupować teraz? Zostaw swój adres e-mail.
Powiadomimy Cię o wszystkich naszych nowościach i promocjach.
Wygraj 5% rabatu na DOWOLNE zakupy. Co tydzień losujemy 1 osobę i przydzielamy jej rabat 5% na pierwsze zakupy. Rabat można użyć na każdy dowolny produkt nie objęty promocjami. Nie ma limitu czasu na rabat :)
copyright: AMS Sauna 2007-2018
System sprzedaży LOOP Realizacja: Wega New Technology