Sauna w pawilonie ogrodowym, Wrocław, klient indywidualny

Przedstawiamy naszą kolejną realizację.
Sauna została zamontowana w pawilonie ogrodowym. Ściany wykonane ze świerku skandynawskiego. Frontowa ściana cała przeszklona. Ławki, oparcia drewno lipowe.
Ogrzewanie: piec klasy premium Harvia Virta HL90, sterownik marki Ffes Z02W z funkcją wi-fi umozliwiającą obsługę za pośrednictwem smartfona.
WYMIARY: 200 cm/ 193 cm/ 208 cm

Sauna do prywatny, piec z grupy premium

Sauna w domu prywatnym. Ściany i ławki wykonane zostały z osiki skandynawskiej. Do ogrzewania użyty został piec z grupy premium, model Harvia Virta Combi HL90S sterowany za pomocą Harvia Xenio CX110C. Oświetlenie sufitowe, zaoparciowe i podławowe: system Ruben Sky.

Sauna fińska w domu prywatnym - Leszno

W domu jednorodzinnym w Lesznie (województwo wielkopolskie) wykonalismy saunę fińską. W tej realizacji zastosowany został piec Harvia Cilindro PC90HE z zewnętrznym sterownikiem Harvia Xenio CX110. Ściany wykonane z boazerii ze świerku skandynawskiego, ławki i oparcia z drewna lipowego.

Sauna MiX - Łódź

W prywatnym domu w Łodzi wykonana została sauna MIX (połączenie sauny fińskiej i infrared).
Ciekawy efekt uzyskaliśmy poprzez zastosowanie okładzin ściennych i ławkowych Harvia Ventura. Delikatne oświetlenie ledowe dodaje całości uroku.
Piec Harvia Kivi z ledowym oświetleniem, kwarcowe promienniki podczerwieni EOS Vitae, sterownik zewnętrzny firmy Ffes, radio do sauny
marki Ruben.

WYMIARY: 146 cm / 215 cm/ 210 cm

Sauna w galerii urody - Konin

Sauna MIX

Dla salonu urody w Koninie wykonana została sauna MIX /połączenie sauny fińskiej i infrared/ z funkcją kąpieli parowo-ziołowych.
Połączenie pieca dwufunkcyjnego oraz promienników podczerwieni w jednej kabinie daje możliwość oferowania klientom salonu szerokiego wachlarza kąpieli saunowych: sauny suchej, mokrej (fińskiej), parowej (połączonej z aromaterapią) oraz sauny infrared.

Ściany wykonane ze świerku skandynawskiego klasa A, ławki z afrykańskiego drewna abachi.
Piec Harvia Vega Combi, kwarcowe promienniki podczerwieni EOS Vitae, sterownik zewnętrzny Nexen SS30.

WYMIARY: 150 cm/ 200 cm/ 210 cm

Sauna w domu prywatnym - okolice Pabianic

Dla klienta prywatnego wykonano na małej powierzchni saunę łazienkową. Niewielka wielkość kabiny spowodowała koniecznoć zastosowania pieca o kompaktowych wymiarach. Takie rozwiązanie pozwoliło na umieszczenie pieca na minimalnej zalecanej wysokości ponad podłogą dzięki czemu osoby przebywające na dolnej ławce odczuwaja również przyjemne ciepło.

Salon SPA w Kaliszu

Dla salonu SPA w Kaliszu zostala zbudowana sauna fińska. Obszerne wnętrze kabiny z czterema wygodnymi ławkami z drewna abachi zapewniają komfort korzystającym z kąpieli.

Ściany wykonane ze świerku skandynawskiego klasa A, ławki z afrykańskiego drewna abachi.
Piec Harvia Club, sterownik zewnętrzny Harvia Griffin.

WYMIARY: 244 cm/ 266 cm/ 218 cm

Sauna w łazience, domek jednorodzinny Konin

Prosty przykład na wygospodarowanie w domowej łazience miejsca na małą saunę. W pomieszczeniu o wymiarach 210 x 210 cm została umieszczona kompaktowa sauna. Oprócz sauny znalazło sie miejsce na natrysk, sedes, oraz umywalkę. Do tak niewielkiej sauny został zamontowany piec narożnikowy z elektronicznym sterownikiem Harvia Delta D36EE. Takie rozwiązanie pozwoliło na optymalne przy tej powierzchni zagospodarowanie wnętrza sauny.

Sauna w domku jednorodzinnym - Michałowice k/W-wy

W domu prywatnym powstała sauna dopasowana do potrzeb jej użytkowników. Sterownik zewnętrzny pozwala na precyzyjne sterowanie temperaturą i czasem pracy sauny. Okładzina zewnętrznej ściany ułożona w poziomie dobrze komponuje się z całością pomieszczenia. Wymiar sauny: 160 x 200 x 208 cm

Sauna domowa w Poznaniu - dom prywatny

W domku jednorodzinnym w Poznaniu została wykonana sauna fińska. Okno w ścianie frontowej doświetliło wnetrze sauny. Podświetlane kinkiety z kruchami solnymi umieszczone w okolicy pieca jonizują powietrze i pięknie wyglądają.

Sauna domowa z piecem kombi w Izbicy Kujawskiej

Sauna na tarasie domu prywatnego w Izbicy Kujawskiej.
Wymiar sauny szerokość: 210 cm, głębokość: 210 cm, wysokość: 210 cm.
Do ogrzewania sauny zastosowano piec dwufunkcyjny firmy Harvia model Harvia Topclass Combi KV90SE ze sterownikiem Harvia Griffin GC170C.

Sauna domowa na poddaszu - Luboń

Dla prywatnego inwestora wykonaliśmy małą saunę na poddaszu domu jednorodzinnego.
Wymiar sauny głębokośc 110cm, szerokość 208 cm wysokość (z zabudową) 248 cm.
Saunę ogrzewa piec firmy Harvia, model Vega Compact BC35 ze sterowaniem zintegrowanym.
Sauna została wyposażona w odtwarzacz MP3, umożliwiający komunikację poprzez port USB bądź bluetooth.

Sauna fińska dla hotelu nad morzem

Dla hotelu w Pogorzelicy powstała sauna fińska. Sauna ogrzewana jest piecem firmy Harvia model Legend PO11 obsługiwany przez sterownik Harvia Griffin CG170. Panel sterujący dodatkowo zabezpieczony został osłoną zamykaną na kluczyk aby niepowołane osoby nie mogły zmieniać parametrów kąpieli. W ściany sauny zostały wbudowane panele solne, które wydzielają ujemne jony i wpływają korzystnie na organizm.
Sauna wyposażona jest w alarm do przywołania obsługi, oraz ststem nagłośnieniowy MP3 z wejściem USB lub bluetooth.

NEWSLETTER
By nie przegapić:
Nowości
Przecen
Aktualności
Nie chcesz kupować teraz? Zostaw swój adres e-mail.
Powiadomimy Cię o wszystkich naszych nowościach i promocjach.
Wygraj 5% rabatu na DOWOLNE zakupy. Co tydzień losujemy 1 osobę i przydzielamy jej rabat 5% na pierwsze zakupy. Rabat można użyć na każdy dowolny produkt nie objęty promocjami. Nie ma limitu czasu na rabat :)
copyright: AMS Sauna 2007-2018
System sprzedaży LOOP Realizacja: Wega New Technology