Obniżka cen na Święta i Nowy Rok

Z okazji Świąt i Nowego Roku obniżamy ceny na wybrane grupy piecow do saun. Wysokość rabatu uzależniona jest od przeznaczenia pieca. Piece elektryczne do małych saun otrzymują 6 procent rabatu: piece do małych saun

Piece do saun o kubaturze 4,5-15m3 otrzymują 6% rabat: opalane drewnem.

Piece do saun o kubaturze 8-24m3 otrzymują rabat 10%: piece opalane drewnem

Piece do saun rodzinnych otrzymują rabat 10%: sauny rodzinne

Piece do saun opalanych drewnem o kubaturze 10-50m3 otrzymują rabat 8%: sauny opalane drewnem

Piece do saun publicznych otrzymują rabat 8%: piece do saun publicznych

Czarny Piątek - wyprzedaż pieców do saun

Czarny Piątek i Wielka Wyprzedaż piecow do saun. Wszystkie piece, pomijając serię Millenium z rabatem 7 procent. Promocja trwa aż do końca niedzieli 26.11.

Modele SL Harvia przeznaczone są dla tych, co chcą ogrzewać saunę piecem stojącym w saunie, ale mającym palenisko w sąsiednim pomieszczeniu lub nawet na zewnątrz budynku. W ten sposób nie mamy w kabinie sauny problemu z paleniem, wynoszeniem popiołu, składowaniem drewna.

Piece Harvia 16 zapewniają wysoką temperaturę i wspaniałą kąpiel w mniejszych saunach. Ich proste, eleganckie wzornictwo wprowadza do sauny ponadczasowy styl. Przyjemnej atmosferze w saunie sprzyjają przeszklone drzwiczki, przez które obserwujemy piękno palącego się drewna. Kierunek otwierania drzwiczek jest przemienny.

Harvia Club Combi to wydajny piec do intensywnego wykorzystania. Może bez przerwy ogrzewać saunę dla wielu osób, przebywających tam od świtu do zmroku. Piec przeznaczony do intensywnego wykorzystania musi być funkcjonalny, wydajny i wygodny w obsłudze. Jest instalowany na podłodze. Konstrukcja pieca jest oparta na stali nierdzewnej. Gwarantuje to możliwość intensywnej, bezawaryjnej pracy.

I więcej! Zobacz wszystkie piece: http://www.amssauna.pl/Wyposazenie-saun,7

Nowości Rento

Nowości w naszym Sklepie Internetowym, produkty marki Rento to m.in. wiaderko miedziane (pojemność 5 l, wysokość 20 cm, średnica 23 cm., materiał: miedź, bambus), pas lniany do mycia i masażu, ręcznik bawełniany Rento 80 x 150 cm w czarno-białe pasy, chochla miedziana rento jasna rękojeść, termometr miedziany okrągły, podkład bawełniany Rento na ławy 50 x 150 cm w czarno-białe pasy, ceber i chochla Rento Pisara.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HALLOWEEN 2017 - obniżka cen

Z okazji Halloween obniżamy ceny na wybrane produkty w naszym Sklepie Internetowym. To doskonała okazja, by nabyć piece w obniżonej cenie. Rabaty to obniżki cen w zakresie 4% - 12% upustu. Niższe ceny obowiązują tylko do końca Halloween, czyli do końca 31.10.2017. Zapraszamy!

The Wall - zapowiedź nowych piecy Harvia

The Wall, nowość Harvia - piece elektryczne zostały zaprojektowane poprzez zapożyczenie najlepszych funkcji z kilku rożnych piecy Harvia. Piece Wall, charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i mają zastąpić obecnie montowane na ścianach piece.

Podświetlany panel kontrolny sprawia, iż operowanie przy piecu jest bezpieczne, a użytkowanie bardzo proste. Kiedy światło jest włączone, użytkownik wie, iż piec jest włączony. Model The Wall jest kompaktowy jednocześnie efektywny w swej pracy.

The Wall posiada swój własny stelaż montażowy, ułatwiając szybki montaż. Stelaż montażowy daje również bezpieczny dystans pieca do ściany.

Model SW45
Moc: 4,5 kW
Dla saun o powierzchni: 3-6m3
Waga: 12kg
Pojemność kamieni: 20kg
Wymiary: 430x260x610

Model SW60
Moc: 6 kW
Dla saun o powierzchni: 5-8m3
Waga: 12kg
Pojemność kamieni: 20kg
Wymiary: 430x260x610

Model SW80
Moc: 8 kW
Dla saun o powierzchni: 7-12m3
Waga: 14kg
Pojemność kamieni: 20kg
Wymiary: 430x260x700

Sauny Harvia Variant

Kiedy Twoj wybor padnie na saunę Harvia Variant, możesz wybrać rożne gatunki drewna, z ktorych wykonane są ściany, sufit oraz rożne wnętrza. Wnętrze sauny Harvia zawiera oparcia, ławki oraz inne niezbędne elementy. Opcjonalnie możesz wybrać wnętrza: Ventura, Futura, Solar, Exclusive oraz Formula.

Saunę Harvia Variant można wyposażyć opcjonalnie w okna, różne typy drzwi. Na zewnątrz saunę Variant można ożywić metalowymi i drewnianymi elementami. Elementy metalowe wykonane są z lustrzanej, nierdzewnej stali. Drewniane panele składają się z listew poziomych oraz stylowo wpasowanych elementów metalowych. Do wystroju wnętrza można wybrać drewno olchowe, osikowe lub termo-osikę. Można też wystylizować swoją saunę stosując zewnętrzne, metalowe narożniki. Aranżację wnętrza sauny można wykonać w czterech alternatywnych wersjach. Sauny Variant, poprzez ogromną elastyczność pod kątem różnorodności wersji, są niepowtarzalne w swojej klasie.

Ventura
Całkowita nowość dla Twojej sauny! Ławki Ventura, oparcia oraz otoczenia ław wykonane są z giętych form forniru, klejonego warstwowo. Zaokrąglone ławy sprawiają, że siedzenie na nich jest bardzo przyjemne. Oświetlenie jest wkomponowane w oparcia.

Futura
Śmiałe połączenie drewna i metalu - nowa przyszłości sauny. Wąskie oblistwowanie ław oraz stalowe taśmy w przedniej części ławki sprawiają, iż wnętrze saun Futura ma nowoczesny wygląd. Ławki, oparcia i osłony mogą być wykonane z abachi, osiki, olchy lub termo-osiki. Oświetlenie wkomponowane jest w oparcia.

Solar
Harmonia koloru i linii to nowy wygląd sauny. Jeżeli chcesz mieć na prawdę niepowtarzalną saunę, to wykończenie Solar jest właśnie dla Ciebie. Wybór gatunku drewna wnętrza Solar, z którego wykonane są ławki, opracia, osłony ławek to abachi, osika, olcha lub termo-osika.

Exclusive
Delikatne linie, jasne powierzchnie drewna. Wnętrze sauny Exclusive można określić jednym słowem: elegancja. Ławki, opracia, osłony ławek wykonane są z abachi, olchy lub osiki. Styl Exclusive może być podkreślony elementami dekoracyjnymi, wykonanymi z olchy lub termo-osiki, które to znajdują się w obrysie ławek, oparć, zaokrąglonych wykończeniach narożnych.

Wnętrza saun: Futura, Ventura, Exclusive i Solar są zdejmowane. Tym samym czyszczenie sauny jest ułatwione.

Formula
Podstawowe wnętrze sauny Formula jest z abachi. Futura to proste linie, świeże formy. Na życzenie, wnętrze (ławki, opracia, osłony ławek) można wykonać z osiki, olchy lub termo-osiki.

Sauna fińska Claro

Duża, przezroczysta szyba na froncie sauny fińskiej Harvia Claro daje uczucie przestrzeni.
Zewnętrzna, ciemno malowana ściana tworzy piękny kontrast względem jasnych drewnianych narożnikow.

Wnętrze to kontynuacja dobrze przemyślanego balansu jasnych i ciemnych barw, tak, by zachować zgodność z zewnętrzną ścianą. Czarne odstępy pomiędzy prostokątnymi panelami sprawiają, że wnętrze sauny jest rytmiczne.

Unikatowe ławki Harvia Ventura wykonane są w tym samym stylu, dzięki czemu przyjemnie się na nich siedzi.

Światło to jedno z kluczowych założeń w saunie fińskiej Claro. Światło przechodzi przez frontową szybę - a w razie potrzeby, narożnikowe lampy oraz paski LED zamontowane w ławkach, nadają saunie ciepłego tonu.

Piece Harvia Vega

Już wkrotce nastąpi podwyżka cen na piece Harvia Vega. To ostatnia okazja, by nabyć te piece w obecnych cenach. Wiele modeli jest dodatkowo przecenionych. Sprawdź:

Rento Sauna

Firma Rento zrozumiała, iż każda osoba ma swój własny sposób na relaks w saunie. "Dla nas, kąpiel jest czymś więcej niż tylko polaniem gorącego pieca chochlą wody." I dalej: "Jest to cykl rytuałów wyuczonych we wczesnej fazie dzieciństwa - całe doświadczenie obejmuje wiele małych odczuć. To uczucie doskonałego samopoczucia".

Wiaderko aluminiowe RentoCeber aluminiowy RentoCzerpak aluminiowy RentoPoduszka do sauny Rento

 

 

 

 

W roku 2012 sieć luksusowych hoteli Scandic Tampere Station's wybrała dla pokoi klasy premium linię produktów Rento. Jak wyjaśnia manager Mikko Mononen "Bogactwo kolorów tych produktów doskonale wpasowuje się w ściany naszych saun oraz ciemnej tonacji ławek. Styl projektów Rento jest elegancki, prosty i przejrzysty, co wpasowuje się w nasze hotele bardzo dobrze."

Akcesoria Harvia Legend

Akcesoria marki Harvia Legend to unikalne i charakterystyczne wzornictwo. Seria Legend wyróżnia się połączeniem drewna i czarnej stali, a drewniany uchwyt wiadra, chochli i kosza na drewno nie nagrzewają się w saunie.
Termometr oraz wieszak zostały wykonane z drewna.

AKCESORIA DO SAUNY Z SERII LEGEND:
- Wiadro Legend, pojemność 8l
- Chochla Legend
- Kosz na drewno Legend
- Termometr Legend
- Wieszak Legend

DANE TECHNICZNE:

Wiadro SASPO100
szerokość: 351mm
głębokość: 262mm
wysokość: 315mm
masa: 2,2KG

Chochla Legend SASPO101
szerokość: 114mm
głębokość: 114mm
wysokość: 520mm
masa: 0,2KG

Kosz na drewno Legend SASPO102
szerokość: 380mm
głębokość: 450mm
wysokość: 400mm
masa: 2,3KG

Termometr Legend SASPO104
szerokość: 115mm
głębokość: 26mm
wysokość: 230mm
masa: 0,3KG

Wieszak Legend SASPO103
szerokość: 430mm
głębokość: 47mm
wysokość: 115mm
masa: 0,8KG

HARVIA MODULO

Harvia Modulo to nowa alternatywa dla pieca Harvia Cilindro Pro. Nowy wygląd i wysoka jakość wykonania powoduje, iż Modulo jest idealnym rozwiązaniem w zastosowaniach profesjonalnych.

Warianty piecy pozwalają instalować je w widocznym miejscu sauny - cztery stalowe kratki na bocznych ściankach - lub umieszczenie w narożniku sauny - model mający dwie ścianki otwarte i dwie ścianki obudowane. Model obudowany pozwala bezpiecznie ulokować piec bliżej ściany sauny.

Kolejna wersja pieca Harvia Modulo posiada trzy otwarte ścianki i jedna obudowaną. Ten wariant instalowany jest w saunach, gdzie ławy ustawione są naprzeciwko siebie.

Modele Harvia Modulo dostępne są w dwóch kolorach: czarnym i stalowym.

 

NEWSLETTER
By nie przegapić:
Nowości
Przecen
Aktualności
Nie chcesz kupować teraz? Zostaw swój adres e-mail.
Powiadomimy Cię o wszystkich naszych nowościach i promocjach.
Wygraj 5% rabatu na DOWOLNE zakupy. Co tydzień losujemy 1 osobę i przydzielamy jej rabat 5% na pierwsze zakupy. Rabat można użyć na każdy dowolny produkt nie objęty promocjami. Nie ma limitu czasu na rabat :)
copyright: AMS Sauna 2007-2022
Sklep Internetowy LOOP