01.22.2019

Producent pieców do sauny Tylö.

Producent pieców do sauny Tylö.

Założyciel firmy Tylö, Sven-Olof Janson był elektrykiem, którego pomysłowość i motywacja doprowadziła do wymyślenia małego i efektywnego w działaniu pieca. W 1951 roku zaakceptował pewne wyzwanie lokalnego biznesmena, aby zbudować tani i dobry piec do sauny. Jak widać dzisiaj, była to udana realizacja, która była początkiem historii firmy Tylö.

Fabryka Tylö zlokalizowana jest w nowoczesnym obszarze industrialnym w centrum Halmstad, w Szwecji. Od 1950 roku Tylö było rozwijane więcej niż tuzin razy, ostatnio by poszerzyć fabrykę na obszar 20 000 metrów kwadratowych.

JAKOŚĆ I ŚRODOWISKO

Przywiązanie do jakości odbija się w każdym aspekcie działania firmy Tylö i jest integralną częścią projektowania i produkcji, użytkowania oraz wsparcia technicznego. Ważne się walory, które przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju oraz minimalny wpływ na otoczenie środowiskowe.

Firma jest aktywnie zaangażowana w długoterminową ochronę środowiska, a proces produkcyjny jest całkowicie czysty. Drewno w procesie produkcji pochodzi z tradycyjnych lasów ze Szwecji, krajów Bałtyckich i Północnej Ameryki. Drewno nie jest pozyskiwane z lasów deszczowych. Wszystkie plastykowe komponenty pochodzą z certyfikowanych ekologicznie surowców. Odpady drewna użyte są do wytworzenia brykierów, odpady z tworzyw sztucznych są mielone na granulki, a każdy fragment metalu jest ponownie przetwarzany. Priorytet ochrony środowiska jest częścią zaangażowania w jakość, szczególnie gdy w grę wchodzi przyszłość w jakiej przyjdzie nam wszystkim żyć.

WIZJA I MISJA

Wizją firmy są produkty klasy premium dla ludzi, którzy poszukują wysokiej jakości życia. Poprzez innowacyjne projekty, koncetrację na kliencie, niezmiennie najwyższą jakość. Misją firmy jest bycie globalnym producentem saun dla użytkowników klasy premium.


Piece Tylö, sauny, generatory pary, łaźnie parowe są testowane i poddawane inspekcji podczas całego procesu produkcyjnego. By uzyskać międzynarodowe certyfikaty i akceptacje różnych oficjalnych organów testujących, dla całego procesu testowego produktów Tylö używane jest wyspecjalizowane wyposażenie. Produkcja saun oraz łaźni parowych to proces ciągłego rozwoju. Dzięki temu na przestrzeni lat Tylö uzyskało wzorcową jakość w tej branży.

By utrzymać ciągły rozwój w procesie produkcji, bezpieczeństwa produkcji i ustawodawstwie konsumenckim, firma okazjonalnie współpracuje z zewnętrznymi laboratoriami testowymi, uniwersytetami i instytucjami.

Założyciel firmy Tylö, Sven-Olof Janson, jest honorowym członkiem "Swedish Sauna Academy" od maja 2007 roku. Członkostwo w takiej akademii jest przydzielane dla wybranych osób i jest czymś specjalnym. Od chwili założenia w 1988 roku, akademia ma tylko 9 honorowych członków.

Segmenty w których firma Tylö wiedzie światowy prym to sauny, łaźnie parowe, sauny infrared, prysznice parowe. Tylö sprzedaje w ponad 90 krajach, a strategią biznesową jest wysoki standard jakości. Produkty Tylö można nabyć w wyspecjalizowanych punktach sprzedaży.

Zobacz piece do sauny Tylö

źródło: Tylö

NEWSLETTER
By nie przegapić:
Nowości
Przecen
Aktualności
Nie chcesz kupować teraz? Zostaw swój adres e-mail.
Powiadomimy Cię o wszystkich naszych nowościach i promocjach.
 
copyright: AMS Sauna 2007-2024
Sklep Internetowy LOOP