Sauna infrared Harvia Radiant SGC1210BR
Kod produktu: SGC1210BR
Sauna infrared Harvia Radiant SGC1210BR
8675.00 zł (netto: 7052.85 zł)
Ilość
Transport od: 360.00 zł
Odbiór osobisty: gratis
dostępność:
Produkt na zamówienie

Harvia Radiant - trafiona inwestycja w dobre samopoczucie.

Kabina infrared Harvia Radiant pozwoli zrelaksować się w cieple jakie nam najbardziej odpowiada. Podstawą pracy kabin infrared są promienniki, które wytwarzają promienie podczerwieni. Promienie te ogrzewają nasz organizm podobnie jak promienie słoneczne. Ciepło w kabinie infrared powoduje, że otaczające nas powietrze w pełni relaksuje i odświeża nasz organizm. Harvia Radiant to trafiona inwestycja w dobre samopoczucie.

Promienniki wytwarzają długie fale. W wyniku czego, ciepło przenika głęboko przez naszą skórę, a tym samym daje pozytywne efekty:

stymulację przepływu krwi w organizmie

odprężanie mięśni

spalanie kalorii

niwelowanie stresu

całkowity relaks psychiczny oraz fizyczny

Informacje techniczne
Wraz z kabiną infrared Harvia Radiant dostarczana jest przejrzysta instrukcja co sprawia, że montaż nie stwarza większych problemów. Kabina infrared może być zamontowana w dowolnym, ale suchym pomieszczeniu (np. w sypialni). Obsługa (ustawianie czasu, temperatury itp.) odbywa się za pomocą łatwego w obsłudze panela sterującego. Kabina infrared jest gotowa do użycia już po 10 minutach od włączenia. Za pomocą panela sterującego możemy również włączyć oświetlenie. Obydwa modele Radiant posiadają radio z odtwarzaczem CD, dzięki czemu możemy słuchać ulubionej muzyki podczas pobytu w kabinie.

Wnętrze kabiny Radiant wykonane jest z jodły kanadyjskiej (hemlock), natomiast na zewnątrz ściany wyłożone są fornirem w kolorze ciemnego orzecha.

Radiant posiadają nowoczesny wygląd, co podkreślają szklane elementy kabin. Rozstawienie promienników zostało tak zaprojektowane, aby wydzielane długie fale oddziaływały na każdą część naszego ciała. W kabinie infrared nasze ciało może się intensywnie pocić, dlatego zalecane jest ułożenie ręczników na ławkach I podłodze. Ławki bez problemu możemy wyjąć na zewnątrz, co z pewnością ułatwi nam czyszczenie kabiny.

W kabinach infrarared promienniki nie wytwarzają szkodliwych dla zdrowia fal. Jednakże ze względu na szybki wzrost temperatury w otoczeniu naszego ciała, powstały w wyniku działania promienników, osoby mające problemy ze zdrowiem lub kobiety w ciąży, przed skorzystaniem z kabiny infrared powinny zasięgnąć opinii lekarza.

 

Gotowa kabina infrared Radiant SGC1210R
Wymiary 1200 x 1050,
Moc promienników: 1820 W,
Ilość promienników: 5,
Wewnętrzny panel sterujący,
1 ławka,
oświetlenie 1 lampą halogenową,
radio z odtwarzaczem CD i kpl. głosników.
Kabina przeznaczona dla 2 osób.

Kabina do samodzielnego montażu.

NEWSLETTER
By nie przegapić:
Nowości
Przecen
Aktualności
Nie chcesz kupować teraz? Zostaw swój adres e-mail.
Powiadomimy Cię o wszystkich naszych nowościach i promocjach.
Wygraj 5% rabatu na DOWOLNE zakupy. Co tydzień losujemy 1 osobę i przydzielamy jej rabat 5% na pierwsze zakupy. Rabat można użyć na każdy dowolny produkt nie objęty promocjami. Nie ma limitu czasu na rabat :)
copyright: AMS Sauna 2007-2020
Sklep Internetowy LOOP