Piec do sauny Harvia Virta Pro Combi HLS160SA do sterownika zewnętrznego
Piec do sauny Harvia Virta Pro Combi HLS160SA do sterownika zewnętrznego
Zapytaj o cenę: 61 307 07 75
dostępność:
Produkt na zamówienie
Piękny, solidny, nowoczesny piec do sauny
Modele Harvia Virta Pro Combi są przeznaczone do większych saun, w których parownik zapewnia miłą odmianę. Zalety tego pieca docenią w szczególności właściciele i goście siłowni i centrów wellness.
 
Harvia Virta Pro Combi to połączenie pieca elektrycznego i generatora pary zapewniające różnorodne doznania podczas kąpieli. Można wybrać pobyt w tradycyjnej saunie fińskiej, w saunie parowej, ziołowej lub aromatycznej. Piec ten to odpowiedni wybór dla tych, którzy oczekują delikatnej, wilgotnej sauny i wonnej atmosfery. Może pomieścić 10 litrów wody – zbiornik wody posiada automatyczne napełnianie wodą. W wyposażeniu pieca są pojemniki ze steatytu na esencje aromatyczne oraz ruszt ze stali nierdzewnej, na którym układa się zioła pakowane w torebkach. System pieców combi jest prosty i niezawodny.
 
Łatwa instalacja i konserwacja.
Instalacja pieców Harvia Virta jest bardzo łatwa. Wszystkie połączenia są bezpośrednio dostępne dzięki klapie serwisowej umieszczonej z przodu pieca. Przykładem są m.in. elementy grzejne, których wymiana jest tak samo łatwa jak pozostałe czynności serwisowe. Elementy grzejne zostały oddzielone od kamieni, co dodatkowo zwiększa ich żywotność.
 
Wymiary:
szerokość 780 mm
wysokość 810 mm
głębokość 410 mm
Moc pieca 15,8 kW.
Moc parownika 4 kW
Pojemność pojemnika na wodę 10 l
Przeznaczony do sauny o kubaturze 16-25 m3
Zasilanie trójfazowe.
Wymagane sterowanie zewnętrzne (patrz kategoria: Sterowniki).
W zestawie komplet kamieni.
NEWSLETTER
By nie przegapić:
Nowości
Przecen
Aktualności
Nie chcesz kupować teraz? Zostaw swój adres e-mail.
Powiadomimy Cię o wszystkich naszych nowościach i promocjach.
Wygraj 5% rabatu na DOWOLNE zakupy. Co tydzień losujemy 1 osobę i przydzielamy jej rabat 5% na pierwsze zakupy. Rabat można użyć na każdy dowolny produkt nie objęty promocjami. Nie ma limitu czasu na rabat :)
copyright: AMS Sauna 2007-2020
Sklep Internetowy LOOP