Wanna SPA Encore Premium
Wanna SPA Encore Premium
Zapytaj o cenę: 61 307 07 75
dostępność:
Produkt na zamówienie

Wanna SPA minibasen Nordic Encore Premium

Wanna SPA Encore Premium posiada wszystkie zalety modelu Encore SE, ale oferując jeszcze lepszą kąpiel jacuzzi, na poziomie Premium.
Encore Premium to wanna SPA umożliwiająca komfortową kąpiel jacuzzi jednocześnie dla sześciu dorosłych osób. Ale to również wspaniałe miejsce na odprężającą kąpiel samemu lub we dwoje.
Minibasen SPA Encore Premium jest wyposażony aż w 45 dysze  do hydromasażu (prawie dwa razy więcej jak model Encore)rozmieszczone w takich miejscach, żeby najskuteczniej masować napięte części ciała.
Wszystkie siedzenia są ergonomicznie zaprojektowane. Na każdym miejscu masowane są inne strefy ciała, dzięki czemu w trakcie kąpieli SPA całe ciało jest poddane terapeutycznemu masażowi.
Wanna Encore Premium jest również wyposażona w wygodną leżankę. Została ona zaprojektowana, tak żeby utrzymywać ciało w wygodnej, stabilnej pozycji i jednocześnie, żeby móc w pełni cieszyć się hydromasażem. Leżanka została wyposażona w dysze do masażu nóg i stóp
Dysza Turbo oraz system „Dual Therapy System” są źródłem bardzo miłego masażu strumieniem wody połączonym z wirowym ruchem wody. W trakcie kąpieli typu jacuzzi w wannie SPA Encore Premium ciało jest masowane równocześnie z przodu, jak i z tyłu. Kombinacja masażu z dyszy Turbo oraz dysz kierunkowych tworzą równowagę aktywnego oraz pasywnego odprężenia dla mięśni oraz stawów. Natężenie hydromasażu w minibasenie Encore Premium może być regulowane, zarówno w zakresie mocy, jak i natężenia.
Wanna SPA Encore Premium wyposażona jest w dwie dwuprędkościowe pompy, każda o mocy 2 KM.
W celu zagwarantowania czystej wody i ułatwienia utrzymania wody, minibasen Encore Premium posiada nowoczesny system ozonowania wody.
Jesteśmy przekonani, że kąpiel w Encore Premium
 będzie dla Ciebie chwilą odpoczynku dla duszy i ciała. Jak raz skorzystasz będziesz chciał już zawsze powtarzać. To idealne SPA dla Ciebie.

 

 

Wanna SPA Nordic Hot Tubs to rozsądny wybór. Zapewnia przyjemną, odprężającą kąpiel SPA za bardzo przystępną cenę. Sprawdza się w każdym klimacie. Kąpiele w wannie SPA firmy Nordic to naturalna terapia przeciwbólowa między innymi w stanach zapalnych stawów.
W wannach SPA Nordic Hot Tubs wykorzystywane są zalety wirowego ruchu wody. Inni producenci oferują jedynie masaż w tych miejscach, gdzie umieszczone są dysze.
Opracowany przez Nordic „Dual Therapy System” (DTS™) to rozwiązanie stosowane tylko w naszych wannach.
System łączy korzyści masażu strumieniem wody z dysz o dużym przepływie z wirowym ruchem wody. Podczas kąpieli w wannie Nordic ciało poddawane jest jednoczesnemu masażowi zarówno z przodu, jak i z tyłu.
Od 1995 roku Nordic Hot Tubs jest jednym z liderów wśród producentów wanien SPA. Flagowe produkty Nordic to wysokiej jakości terapeutyczne wanny SPA.


Kolekcja Nordic Premium - model Encore Premium - specyfikacja

Wymiary wanny / basenu 213 cm x 213 cm x 89 cm
Waga wanny pustej/pełnej 215 kg//1918 kg
Pojemność 1703 litry
Liczba miejsc 6
Dysze 45 dysz
System DTS Tak
Dysze DTS Turbo 1 dysza
Dysze do masażu stóp 3 dysze
Układ niecki Siedziska i leżanka
Pompy 2 pompy dwuprędkościowe
Panel sterujący wanny SPA typu L, 6 przycisków
Oświetlenie wannowe LED Premium, opcjonalnie Northern Light
System uzdatniania wody ozonator
Moc grzałki elektrycznej 4 kW
Zasilanie elektryczne wanny 230 V / 50Hz / 16A lub 32A
Kolory niecki French Vanilla
Glacier White
Sandstone
Silver
Starlight Black
Starlight Blue
Starlight Cooper
Starlight Green
Kolory obudowy Naturalne drewno, cedr
PermaWood™ , Mahogany
PermaWood™ , Pecan
PermaWood™ , Teak
PermaWood™, Charcoal

Opcje dodatkowe /za dopłatą/:
Pokrywa termiczna
Mechanizm podnoszenia pokrywy termicznej
Schodki ułatwiające wchodzenie i wychodzenie z wanny SPA
Zestaw oświetlenia LED "northern Light"

NEWSLETTER
By nie przegapić:
Nowości
Przecen
Aktualności
Nie chcesz kupować teraz? Zostaw swój adres e-mail.
Powiadomimy Cię o wszystkich naszych nowościach i promocjach.
Wygraj 5% rabatu na DOWOLNE zakupy. Co tydzień losujemy 1 osobę i przydzielamy jej rabat 5% na pierwsze zakupy. Rabat można użyć na każdy dowolny produkt nie objęty promocjami. Nie ma limitu czasu na rabat :)
copyright: AMS Sauna 2007-2020
Sklep Internetowy LOOP