Wanna SPA Escape Premium R
Wanna SPA Escape Premium R
Zapytaj o cenę: 61 307 07 75
dostępność:
Produkt na zamówienie

Wanna SPA minibasen Nordic Escape Premium R

Wanna SPA Escape Premium R oferuje doznania na najwyższym poziomie – poziomie Premium.
 
Kolekcja wanien Nordic Escape została opracowana na życzenie klientów, którzy oczekiwali w wannie o kwadratowym kształcie równie komfortowej kąpieli i skutecznego hydromasażu. Oczekiwania użytkowników były jasno określone – najwyższa jakość i trwałość, wygodne siedzenia oraz hydromasaż strumieniem wody połączony z worowym ruchem wody. Wszystkie te rozwiązania zostały przeniesione z okrągłych modeli wanien SPA i z sukcesem wdrożone właśnie w wannach Escape.
 
Escape Premium R to wygodna wanna SPA umożliwiająca komfortową kąpiel jednocześnie dla sześciu miłośników kąpieli jacuzzi. Model Premium R poza miejscami do siedzenia wyposażony jest również w specjalnie wyprofilowaną leżankę. Leżanka została optymalnie zaprojektowana, tak żeby utrzymywać ciało w wygodnej, stabilnej pozycji i jednocześnie, żeby móc w pełni cieszyć się hydromasażem.
 
Minibasen SPA Escape Premium R jest wyposażony aż w 45 dysze do hydromasażu rozmieszczone w takich miejscach, żeby najskuteczniej masować napięte części ciała, w tym również masaż pleców oraz nóg.
 
Dysza Turbo oraz system „Dual Therapy System” są źródłem bardzo miłego masażu strumieniem wody połączonym z wirowym ruchem wody. W trakcie kąpieli typu jacuzzi w wannie SPA Escape ciało jest masowane równocześnie z przodu, jak i z tyłu. Kombinacja masażu z dyszy Turbo oraz dysz kierunkowych tworzą równowagę aktywnego oraz pasywnego odprężenia dla mięśni oraz stawów. W przeciwieństwie do wanien SPA oferowanych przez innych producentów, zostało potwierdzone, że ten rodzaj delikatniejszej hydroterapii jest skuteczniejszy dla pozbycia się stresu i napięcia w różnych częściach ciała, usuwające jednocześnie z mięśni kwa mlekowy i dostarczając tlen do każdej tkanki i usuwa z mięśni kwas mlekowy i inne toksyny, redukując jednocześnie ból. Natężenie hydromasażu w minibasenie Escape Premium R może być regulowane, zarówno w zakresie mocy, jak i natężenia.
 
Wanna SPA Escape Premium R wyposażona jest w dwie dwuprędkościowe pompy, każda o mocy 2 KM.
 
W celu zagwarantowania czystej wody i ułatwienia utrzymania wody, minibasen Escape Premium posiada nowoczesny system ozonowania wody.
 
Escape Premium R to Twój azyl. Nie przejmuj się otaczającym światem. Odkryj najwyższy poziom przyjemności i odprężenia. Odkryj Nordic Escape Premium R. Twoje SPA.

 

 

Wanna SPA Nordic Hot Tubs to rozsądny wybór. Zapewnia przyjemną, odprężającą kąpiel SPA za bardzo przystępną cenę. Sprawdza się w każdym klimacie. Kąpiele w wannie SPA firmy Nordic to naturalna terapia przeciwbólowa między innymi w stanach zapalnych stawów.
W wannach SPA Nordic Hot Tubs wykorzystywane są zalety wirowego ruchu wody. Inni producenci oferują jedynie masaż w tych miejscach, gdzie umieszczone są dysze.
Opracowany przez Nordic „Dual Therapy System” (DTS™) to rozwiązanie stosowane tylko w naszych wannach.
System łączy korzyści masażu strumieniem wody z dysz o dużym przepływie z wirowym ruchem wody. Podczas kąpieli w wannie Nordic ciało poddawane jest jednoczesnemu masażowi zarówno z przodu, jak i z tyłu.
Od 1995 roku Nordic Hot Tubs jest jednym z liderów wśród producentów wanien SPA. Flagowe produkty Nordic to wysokiej jakości terapeutyczne wanny SPA.


Kolekcja Nordic Premium - model Escape Premium R - specyfikacja

Wymiary wanny / basenu 204 cm x 208 cm x 89 cm
Waga wanny pustej/pełnej 238 kg//1846 kg
Pojemność 1608 litrów
Liczba miejsc 6
Dysze 45 dysz
System DTS Tak
Dysze DTS Turbo 1 dysza
Dysze do masażu stóp 2 dysze
Układ niecki Ławka i leżanka
Pompy 2 pompy dwuprędkościowe
Panel sterujący wanny SPA typu L, 6 przycisków
Oświetlenie wannowe LED Premium
System uzdatniania wody ozonator
Moc grzałki elektrycznej 2 kW
Zasilanie elektryczne wanny 230 V / 50Hz / 16A lub 32A
Kolory niecki French Vanilla
Glacier White
Sandstone
Silver
Starlight Black
Starlight Blue
Starlight Cooper
Starlight Green
Kolory obudowy Naturalne drewno, cedr
PermaWood™ , Mahogany
PermaWood™ , Pecan
PermaWood™ , Teak
PermaWood™, Charcoal

Opcje dodatkowe /za dopłatą/:
Pokrywa termiczna
Mechanizm podnoszenia pokrywy termicznej
Schodki ułatwiające wchodzenie i wychodzenie z wanny SPA
Zestaw oświetlenia LED "northern Light"

NEWSLETTER
By nie przegapić:
Nowości
Przecen
Aktualności
Nie chcesz kupować teraz? Zostaw swój adres e-mail.
Powiadomimy Cię o wszystkich naszych nowościach i promocjach.
Wygraj 5% rabatu na DOWOLNE zakupy. Co tydzień losujemy 1 osobę i przydzielamy jej rabat 5% na pierwsze zakupy. Rabat można użyć na każdy dowolny produkt nie objęty promocjami. Nie ma limitu czasu na rabat :)
copyright: AMS Sauna 2007-2020
Sklep Internetowy LOOP