Generator pary do łaźni - Harvia Helix PRO HGP22 ze sterownikiem
Generator pary do łaźni - Harvia Helix PRO HGP22 ze sterownikiem
19874.00 zł (netto: 16157.72 zł)
Ilość
Transport od: 16.00 zł
Odbiór osobisty: gratis
dostępność:
Produkt na zamówienie

Generator pary do łaźni - Harvia Helix PRO HGP22 ze sterownikiem

Stworzony, by cieszyć użytkowników walorami typowymi dla łaźni parowych.
Harvia HGP to oaza relaksu i źródło dobrego samopoczucia. Wilgotne, ciepłe powietrze pieści nasze zmysły i pozwala na jakiś czas zapomnieć o pośpiechu.

Harvia HGP to wytrzymały generator pary przeznaczony do użytku w SPA. Głównymi założeniami przy powstawaniu generatora HGP były niezawodność, bezawaryjna praca oraz radość z relaksującej kąpieli w łaźni parowej.

Instalacja genratora Harvia HGP jest bardzo prosta. Generator pary Harvia HGP jest kontrolowany za pomocą stylowego dotykowego panelu sterowania. Sterownik kontroluje pracą generatora pary, pompy zapachowej, oświetleniem oraz wentylatorem.

Dostępne modele generatorów to HGP22 i HGP30. Jeden panel sterujący może obsługiwać do 3 szt. generatorów Pary HGXL połączonych ze sobą szeregowo.

Generator pary HGP posiada wbudowany automatyczny zawór spustowy. Automatyczny zawór dokonuje płukania generatora pary w określonych odstępach czasu. Za każdym razem wytwornica pary jest wyłączona. Procedura ta usuwa wapno z generatora pary. W celu utrzymania generatora pary w dobrym stanie konieczne jest, aby skutecznie usuwać wapno w regularnych odstępach czasu.

Generator pary HGP posiada wbudowaną pompę zapachową. Pompa aromatyczna może być zaprogramowana do automatycznego mieszania aromatu zapachowego z parą. Pojemnik na aromat może być mały lub większych rozmiarów.

Wymiary:
szerokość: 560 mm, głębokość: 320 mm, wysokość: 490 mm
Moc: 21,6 kW
Parametry -> patrz tabela
W zestawie: generator, sterownik, czujnik temperatury, automatyczny zawów spustowy,
pompa aromatyczna.

UWAGA!!!
Dysza parowa nie należy do standardowego wyposażenia generatora pary Harvia HGP, ponieważ liczba i rodzaj potrzebnych dysz zależy od wymagań danego ośrodka SPA.
Dysze dostępne są tutaj

 


Łaźnia parowa różni się od tradycyjnej sauny fińskiej tym, że temperatura jest niższa, a wilgotność powietrza wyższa. Wilgotność powietrza wzrasta do 100%, podczas gdy temperatura sięga maksymalnie 40-45oC. Zamiast tradycyjnego pieca do sauny, źródłem ciepła jest generator pary. Dzięki nowoczesnej technologii łaźnie parowe mogą być w łatwy sposób montowane również w domach. Należy jednak zwrócić uwagę, żeby ściany, sufit oraz siedzenia w łaźni parowej były wykonane z materiałów wodoodpornych.


Łaźnia parowa, podobnie jak tradycyjna sauna fińska rozluźnia mięśnie, stymuluje cyrkulację krwi oraz zapewnia ulgę przy różnego rodzaju dolegliwościach. Oddychanie parą jest tradycyjnym lekarstwem na przeziębienie, a w szczególności na niedrożny układ oddechowy. Relaks w łaźni parowej zmniejsza stres oraz rozjaśnia umysł. Wszystko to pomaga w problemach z zasypianiem. Nasz sen jest głębszy i spokojniejszy.

NEWSLETTER
By nie przegapić:
Nowości
Przecen
Aktualności
Nie chcesz kupować teraz? Zostaw swój adres e-mail.
Powiadomimy Cię o wszystkich naszych nowościach i promocjach.
 
copyright: AMS Sauna 2007-2024
Sklep Internetowy LOOP