Zaloguj się POMOC
Infolinia: 61 307 07 75


Piece Harvia Vega

Już wkrotce nastąpi podwyżka cen na piece Harvia Vega. To ostatnia okazja, by nabyć te piece w obecnych cenach. Wiele modeli jest dodatkowo przecenionych. Sprawdź:

Rento Sauna

Firma Rento zrozumiała, iż każda osoba ma swój własny sposób na relaks w saunie. "Dla nas, kąpiel jest czymś więcej niż tylko polaniem gorącego pieca chochlą wody." I dalej: "Jest to cykl rytuałów wyuczonych we wczesnej fazie dzieciństwa - całe doświadczenie obejmuje wiele małych odczuć. To uczucie doskonałego samopoczucia".

Wiaderko aluminiowe RentoCeber aluminiowy RentoCzerpak aluminiowy RentoPoduszka do sauny Rento

 

 

 

 

W roku 2012 sieć luksusowych hoteli Scandic Tampere Station's wybrała dla pokoi klasy premium linię produktów Rento. Jak wyjaśnia manager Mikko Mononen "Bogactwo kolorów tych produktów doskonale wpasowuje się w ściany naszych saun oraz ciemnej tonacji ławek. Styl projektów Rento jest elegancki, prosty i przejrzysty, co wpasowuje się w nasze hotele bardzo dobrze."

Akcesoria Harvia Legend

Akcesoria marki Harvia Legend to unikalne i charakterystyczne wzornictwo. Seria Legend wyróżnia się połączeniem drewna i czarnej stali, a drewniany uchwyt wiadra, chochli i kosza na drewno nie nagrzewają się w saunie.
Termometr oraz wieszak zostały wykonane z drewna.

AKCESORIA DO SAUNY Z SERII LEGEND:
- Wiadro Legend, pojemność 8l
- Chochla Legend
- Kosz na drewno Legend
- Termometr Legend
- Wieszak Legend

DANE TECHNICZNE:

Wiadro SASPO100
szerokość: 351mm
głębokość: 262mm
wysokość: 315mm
masa: 2,2KG

Chochla Legend SASPO101
szerokość: 114mm
głębokość: 114mm
wysokość: 520mm
masa: 0,2KG

Kosz na drewno Legend SASPO102
szerokość: 380mm
głębokość: 450mm
wysokość: 400mm
masa: 2,3KG

Termometr Legend SASPO104
szerokość: 115mm
głębokość: 26mm
wysokość: 230mm
masa: 0,3KG

Wieszak Legend SASPO103
szerokość: 430mm
głębokość: 47mm
wysokość: 115mm
masa: 0,8KG

HARVIA MODULO

Harvia Modulo to nowa alternatywa dla pieca Harvia Cilindro Pro. Nowy wygląd i wysoka jakość wykonania powoduje, iż Modulo jest idealnym rozwiązaniem w zastosowaniach profesjonalnych.

Warianty piecy pozwalają instalować je w widocznym miejscu sauny - cztery stalowe kratki na bocznych ściankach - lub umieszczenie w narożniku sauny - model mający dwie ścianki otwarte i dwie ścianki obudowane. Model obudowany pozwala bezpiecznie ulokować piec bliżej ściany sauny.

Kolejna wersja pieca Harvia Modulo posiada trzy otwarte ścianki i jedna obudowaną. Ten wariant instalowany jest w saunach, gdzie ławy ustawione są naprzeciwko siebie.

Modele Harvia Modulo dostępne są w dwóch kolorach: czarnym i stalowym.

 

NEWSLETTER
By nie przegapić:
Nowości
Przecen
Aktualności
Nie chcesz kupować teraz? Zostaw swój adres e-mail.
Powiadomimy Cię o wszystkich naszych nowościach i promocjach.
Wygraj 5% rabatu na DOWOLNE zakupy. Co tydzień losujemy 1 osobę i przydzielamy jej rabat 5% na pierwsze zakupy. Rabat można użyć na każdy dowolny produkt nie objęty promocjami. Nie ma limitu czasu na rabat :)
copyright: AMS Sauna 2007-2017
System sprzedaży LOOP Realizacja: Wega New Technology