Kod produktu: WS100
Grill Harvia
2187.00 zł (netto: 1778.05 zł)
Ilość
Transport od: 17.00 zł
Odbiór osobisty: gratis
dostępność:
Produkt dostępny do 5 dni

Grill Harvia to wszechstronne urządzenie do przygotowywania żywności na świeżym powietrzu. Dzięki niemu możemy gotować ryby na otwartym ogniu, uwędzić je lub grillować na parze. To urządzenie dla tych, którzy cenią sobie jakość i funkcjonalność.

Harvia posiada 100 % wiedzę o saunach. Jaki posiłek po saunie może być lepszy od prawdziwych przysmaków rybnych? Dzięki Grillowi Harvia można przygotować łososia gotowango na otwartym ogniu, można też uwędzić ulubioną rybę lub grillować na parze co tylko chcesz.

Wykonany jest głównie ze stali nierdzewnej. Wszystkie elemnty grillowe są chromowane. Możemy je myć w dowolny sposób. W skład Grilla wchodzą: komora palenia, separator tłuszczu, palenisko, komora gotowania, komin i kratki grillowe. Wyposażeniem dodatkowym jest grubszy komin, który działa jak (murowana) misa do smażenia ryb, naleśników i warzyw. Komora palenia może być używana do pieczenia ziemniaków, a nawet mięsa. Można również gotować steki z kurczaka na otwartym ogniu.

PRODUKTY PODOBNE
Patelnia Harvia do grilla WS100
316.00 zł
NEWSLETTER
By nie przegapić:
Nowości
Przecen
Aktualności
Nie chcesz kupować teraz? Zostaw swój adres e-mail.
Powiadomimy Cię o wszystkich naszych nowościach i promocjach.
Wygraj 5% rabatu na DOWOLNE zakupy. Co tydzień losujemy 1 osobę i przydzielamy jej rabat 5% na pierwsze zakupy. Rabat można użyć na każdy dowolny produkt nie objęty promocjami. Nie ma limitu czasu na rabat :)
copyright: AMS Sauna 2007-2018
System sprzedaży LOOP Realizacja: Wega New Technology