Sauna infrared Harvia Rondium SG2015KL
Kod produktu: SG2015KL
Sauna infrared Harvia Rondium SG2015KL
58340.00 zł (netto: 47430.89 zł)
Ilość
Transport od: 16.00 zł
Odbiór osobisty: gratis
dostępność:
Produkt na zamówienie

Kabina podczerwieni Harvia Rondium jest klasą sama dla siebie, co widać w sposobie wykończenia i detalach. Zróżnicowane gatunki drewna w połączeniu z metalem nadają kabinie unikatowego i szlachetnego wyglądu. Dekoracyjny zewnętrzny panel sufitowy, wykonany z nierdzewnej stali, ozdobiony jest 3 ledowymi lampami. Nawet przypodłogowa listwa pokryta jest stalą, dodatkowo zdobiąc nowoczesną a zarazem stylową bryłę kabiny.

Ściany wewnętrzne i sufit wyłożone są jasnym drewnem z osiki. Siedzenia wykonane są z tzw. termoosiki. Termoosika jest również na panelach zewnętrznych. Zaokrąglony szklany narożnik z dwuczęściowymi drzwiami jest pozbawiony progu, dzięki temu kabina jest łatwo dostępna nawet dla osoby na wózku inwalidzkim.

Kabiny Rondium występują w 3 wielkościach. W zależności od wielkości w kabinach jest od 6 do 8 promienników. Pracą promienników steruje nowoczesny sterownik elektroniczny Gryffin, umieszczony na zewnętrznej ścianie kabiny.

 

Ekskluzywny model kabiny infrared wykonanej wewnątrz z osiki, na zewnątrz z drewna po obróbce termicznej z elemntami dekoracyjnymi.
Wymiary: 1945 x 1505,
Ilość promienników: 7,
Zewnętrzny elektroniczny panel sterujący Gryffin.

Ceny zawierają transport tylko w przypadku montażu przez AMS SAUNA.
Montaż dodatkowo płatny 10% wartości kabiny.

NEWSLETTER
By nie przegapić:
Nowości
Przecen
Aktualności
Nie chcesz kupować teraz? Zostaw swój adres e-mail.
Powiadomimy Cię o wszystkich naszych nowościach i promocjach.
Wygraj 5% rabatu na DOWOLNE zakupy. Co tydzień losujemy 1 osobę i przydzielamy jej rabat 5% na pierwsze zakupy. Rabat można użyć na każdy dowolny produkt nie objęty promocjami. Nie ma limitu czasu na rabat :)
copyright: AMS Sauna 2007-2020
Sklep Internetowy LOOP