Tacoma
Zapytaj o cenę: 61 307 07 75
dostępność:
Produkt na zamówienie

Minibasen spa Tacoma

Kolejna nowinka w zakresie kształtu. Model z trzema siedziskami (przeznaczony dla 2 osób) oferuje 12 dysz wodnych oraz sterowanie dopowietrzaniem. Nietypowy, trójkątny kształt ułatwia aranżację minibasenu w małych pomieszczeniach a profilowane siedziska zapewniają dobre podtrzymanie ciała w trakcie kąpieli. Można sobie także wybrać siedzenie, które danego dnia nam bardziej odpowiada.

 

Seria 680 została wprowadzona przez Sundance Spas w 2006 roku. Jej założenia są bardzo proste: przy utrzymaniu cech, które zapewniły Sundance`owi 1 miejsce na świecie wśród producentów spa, tj. wydajności masażu i niezawodności, stworzyć urządzenia dostępniejsze cenowo.

Z serii wyższych przejęto m.in. założenia kształtu niecek, gros dysz to konstrukcje sprawdzone w serii 780, także zawory dopowietrzające na obrzeżu minibasenu - poprzez odpowiednią konstrukcję zwężek Venturiego i zaworów górnych można sterować ilością powietrza w strumieniach wody z dysz, a tym samym osłabiać lub wzmacniać jego działanie.

 Przekonstruowano konstrukcję filtracji, wkładu filtracyjnego i system napływu wody - poprzez filtr usytuowany pionowo z dodatkową komorą pływającą, która ułatwia pobieranie zanieczyszczeń unoszących się w większości na powierzchni lustra wody.

Oczywiście we wszystkich urządzeniach serii 680 postawiono także na energooszczędność: każdy model jest zabezpieczany wewnętrzną warstwą izolującą, która nie tylko wydatnie ogranicza utratę energii, ale także podtrzymuje wewnętrzne systemy orurowania. Każde z urządzeń wyposażono w wierzchnią pokrywę termiczną redukującą straty wynikłe z parowania, wyposażono je także w podwodne oświetlenie, dodano pokrywę komory filtra, która może służyć jako taca na napoje.

 Po wprowadzeniu serii okazało się, że można stworzyć najwyższej jakości markowy minibasen za cenę zarezerwowaną do tej pory dla produktów "składaków" - potwierdzeniem tego, było poszerzenie oferty serii w roku 2008 i wprowadzenie nowych opcji - systemów stereo, dysz nierdzewnych (standard od roku 2013) itp. elementów zbliżających serię 680 do najbardziej luksusowych serii Sundance.


Seria 680 Tacoma™  Specyfikacja

SIEDZISKA 2 osoby
WYMIARY 173 cm × 173 cm × 79 cm
WAGA: SUCHA/Z WODĄ 179 kg/882 kg
OBJĘTOŚĆ SPA 704 litry
POMPY HYDROMASAŻU Dwubiegowa pompa 1,5 kW
DYSZ OGÓŁEM 12
 DYSZE DV -
 DYSZE DX -
 DYSZE DL -
 DYSZE DXL 8
 DYSZE DVX 4
 DYSZE DXT -
 DYSZE DST -
 DYSZE DIVERTA -
POKRĘTŁA DOPOWIETRZANIA/
SELEKTORY MASAŻU
1 pokrętło/-
SYSTEM ODKAŻANIA WODY ClearRay ™
FILTR 3,25 m2
OŚWIETLENIE wielokolorowe  LED w niecce
WYKOŃCZENIE DYSZ ZE STALI NIERDZEWNEJ Opcja
ZAGŁÓWKI

2

 WYMOGI ZASILANIA  230 VAC przy 25 lub 32 A
 GRZAŁKA  2,7 kW
 WODOSPAD  -
 SYSTEM AUDIO  -
 KOLOR NIECKI  CELESTITE
PLATINUM
OYSTER
SAHARA
SAND
COPPER SAND
SEA MIST
 OBUDOWA SUNSTRONG™  Coastal, Mahogany, Autumn Walnut

Dysza DXL
Zapewnia bezpośredni, głęboki masaż pleców.
Ożywia zmęczone i napięte mięśnie.
Posiada pełną regulację siły masażu.

Dysza DVX
Zapewnia silny hydromasaż mięśni pleców i łydek.
Posiada pełną regulację siły masażu.

NEWSLETTER
By nie przegapić:
Nowości
Przecen
Aktualności
Nie chcesz kupować teraz? Zostaw swój adres e-mail.
Powiadomimy Cię o wszystkich naszych nowościach i promocjach.
Wygraj 5% rabatu na DOWOLNE zakupy. Co tydzień losujemy 1 osobę i przydzielamy jej rabat 5% na pierwsze zakupy. Rabat można użyć na każdy dowolny produkt nie objęty promocjami. Nie ma limitu czasu na rabat :)
copyright: AMS Sauna 2007-2018
System sprzedaży LOOP Realizacja: Wega New Technology