Denali
Denali
Zapytaj o cenę: 61 307 07 75
dostępność:
Produkt na zamówienie

Minibasen spa Denali

Radość na okrągło!

Najtańszy w polskiej ofercie modeli Sundance - choć wcale nie znaczy, że o najmniejszych możliwościach. 20 dysz wodnych (niektóre z możliwością regulowania) przejętych z serii 780, dwubiegowa pompa hydromasażu, aż trzy pokrętła dopowietrzania sprawiają, że hydromasaż, jaki można uzyskać w modelu jest nie tylko intensywny, ale co ważniejsze - zróżnicowany dla każdego z miejsc. Ponadto unikalna dla Sundance konstrukcja - brak profilowań na siedziskach sprawia, iż kąpiący mogą swobodnie przemieszczać się. Jest to idealny model, jeśli z urządzenia będą korzystać 3-4 osoby, w tym małe dzieci, które nie napotkają przeszkód taplając się swobodnie.

 

Seria 680 została wprowadzona przez Sundance Spas w 2006 roku. Jej założenia są bardzo proste: przy utrzymaniu cech, które zapewniły Sundance`owi 1 miejsce na świecie wśród producentów spa, tj. wydajności masażu i niezawodności, stworzyć urządzenia dostępniejsze cenowo.

Z serii wyższych przejęto m.in. założenia kształtu niecek, gros dysz to konstrukcje sprawdzone w serii 780, także zawory dopowietrzające na obrzeżu minibasenu - poprzez odpowiednią konstrukcję zwężek Venturiego i zaworów górnych można sterować ilością powietrza w strumieniach wody z dysz, a tym samym osłabiać lub wzmacniać jego działanie.

 Przekonstruowano konstrukcję filtracji, wkładu filtracyjnego i system napływu wody - poprzez filtr usytuowany pionowo z dodatkową komorą pływającą, która ułatwia pobieranie zanieczyszczeń unoszących się w większości na powierzchni lustra wody.

Oczywiście we wszystkich urządzeniach serii 680 postawiono także na energooszczędność: każdy model jest zabezpieczany wewnętrzną warstwą izolującą, która nie tylko wydatnie ogranicza utratę energii, ale także podtrzymuje wewnętrzne systemy orurowania. Każde z urządzeń wyposażono w wierzchnią pokrywę termiczną redukującą straty wynikłe z parowania, wyposażono je także w podwodne oświetlenie, dodano pokrywę komory filtra, która może służyć jako taca na napoje.

 Po wprowadzeniu serii okazało się, że można stworzyć najwyższej jakości markowy minibasen za cenę zarezerwowaną do tej pory dla produktów "składaków" - potwierdzeniem tego, było poszerzenie oferty serii w roku 2008 i wprowadzenie nowych opcji - systemów stereo, dysz nierdzewnych (standard od roku 2013) itp. elementów zbliżających serię 680 do najbardziej luksusowych serii Sundance.

 


Seria 680 Denali™  Specyfikacja

SIEDZISKA 4 osoby
WYMIARY ø 200 cm × 92 cm
WAGA: SUCHA/Z WODĄ 186 kg/1 313 kg
OBJĘTOŚĆ SPA 1 128 litrów
POMPY HYDROMASAŻU Dwubiegowa pompa 1,5 kW
DYSZ OGÓŁEM 20
 DYSZE DV -
 DYSZE DX 8
 DYSZE DL -
 DYSZE DXL 7
 DYSZE DVX 4
 DYSZE DXT -
 DYSZE DST -
 DYSZE DIVERTA 1
POKRĘTŁA DOPOWIETRZANIA/
SELEKTORY MASAŻU
3 pokrętła/-
SYSTEM ODKAŻANIA WODY ClearRay ™
FILTR 4,65 m2
OŚWIETLENIE Wielokolorowe LED niecki
WYKOŃCZENIE DYSZ ZE STALI NIERDZEWNEJ Opcja
ZAGŁÓWKI -
WYMOGI ZASILANIA 230 VAC przy 25 lub 32A
GRZAŁKA 2,7 kW
WODOSPAD -
SYSTEM AUDIO -
 KOLOR NIECKI CELESTITE
PLATINUM
OYSTER
SAHARA
SAND
COPPER SAND
SEA MIST
 OBUDOWA SUNSTRONG™ Coastal, Mahogany, Autumn Walnut

Dysza DX
Umożliwia łagodny, lecz skuteczny masaż małych partii mięśni karku.
Łagodzi napięcia i nadwerężenia.
Ma możliwość regulacji ciśnienia wody.

Dysza DXL
Zapewnia bezpośredni, głęboki masaż pleców.
Ożywia zmęczone i napięte mięśnie.
Posiada pełną regulację siły masażu.

Dysza DVX
Zapewnia silny hydromasaż mięśni pleców i łydek.
Posiada pełną regulację siły masażu.

Dysza DIVERTA
Jest dostępna wyłącznie w modelu Denali™.
Zapewnia relaksujący masaż wirującym strumieniem wody.
Umożliwia skierowanie masażu z jednego siedziska na inne.

NEWSLETTER
By nie przegapić:
Nowości
Przecen
Aktualności
Nie chcesz kupować teraz? Zostaw swój adres e-mail.
Powiadomimy Cię o wszystkich naszych nowościach i promocjach.
Wygraj 5% rabatu na DOWOLNE zakupy. Co tydzień losujemy 1 osobę i przydzielamy jej rabat 5% na pierwsze zakupy. Rabat można użyć na każdy dowolny produkt nie objęty promocjami. Nie ma limitu czasu na rabat :)
copyright: AMS Sauna 2007-2020
Sklep Internetowy LOOP