Gorąca beczka świerkowa 220cm z piecem zewnętrznym
8635.00 zł (netto: 7020.33 zł)
Ilość
Transport od: 1200.00 zł
Odbiór osobisty: gratis
dostępność:
Produkt na zamówienie

Gorąca beczka świerkowa 220cm z piecem zewnętrznym

Korzenie gorących beczek pochodzą z Japonii oraz Chin
gdzie od wieków używano tego rodzaju saun zewnętrznych.
W obecnych czasach coraz więcej miłośników możemy
znaleźć w krajach skandynawskich, Rosji jak również w Europie

Gorąca beczka wyposażona jest w:
- beczka z drewna
- pokrywa drewniana wykonana z dwóch elementów
- ławki , podstawkę na napoje orzeźwiające
- piec zewnętrzny ze stali nierdzewnej
- rura kominowa ze stali nierdzewnej
- schodki, drabinka wejściowa
- szufelka do wyciągania popiołu
 
Gorąca beczka w całości wykonana jest z drewna.
W środku beczki zanurzone są ławeczki. Beczka wyposażona jest w piec ze stali nierdzewnej do podgrzewania wody, który umożliwia kąpiel na zewnątrz bez względu na porę roku. Saunę japońską można używać cały rok, lecz największą przyjemność sprawia kąpiel w zimie przy niskiej temperaturze oraz prószącym śniegu. Bania sprawdza się także znakomicie w lecie, kiedy może służyć do ochłody, a także do miłego spędzania czasu wieczorem kiedy robi się chłodniej.
 
Udowodnione jest naukowo, iż po skorzystaniu z sauny zewnętrznej u człowieka rozwija się umysł, pojawia się uczucie świeżości oraz rześkości . Skóra człowieka jest odmładzana, a organizm nabiera siły! Lekarze potwierdzają też, iż korzystanie z zewnętrznej bani kąpielowej poprawia przemianę materii, zwiększa odporność na różnego rodzaju choroby, a przede wszystkim poszerza naczynia krwionośne dzięki czemu poprawie obieg krwi oraz zaopatrywanie narządów w tlen.
 
Użytkowanie bani:
Zakupioną, nową banię trzeba po brzegi napełnić wodą. Początkowo woda będzie
przesączać się między deseczkami, lecz po 2-3 dniach nabrzękania, bania nabrzęka, staje się szczelna i jest gotowa do użytkowania. Przygotowując się do kąpieli zalecane jest napełnianie bani wodą, pozostawiając około 20 cm pustkę od góry, aby nagrzana woda nie wylewała się gdy ludzie wejdą do bani. Woda do temperatury 40 st.C nagrzewa się w ciągu 2-4 godzin w zależności od panującej temperatury powietrza za zewnątrz.
Przed wejściem do bani zalecana jest kąpiel pod prysznicem aby woda dłuższy czas pozostała czysta. W ciepłych porach roku banię zaleca się pozostawiać wypełnioną wodą aby nie wyschła. Zimą , podczas mrozów po każdym użytkowaniu bani wodę należy spuszczać aby mróz nie roztrzaskał bani.

Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania około 3 tygodnie.

NEWSLETTER
By nie przegapić:
Nowości
Przecen
Aktualności
Nie chcesz kupować teraz? Zostaw swój adres e-mail.
Powiadomimy Cię o wszystkich naszych nowościach i promocjach.
Wygraj 5% rabatu na DOWOLNE zakupy. Co tydzień losujemy 1 osobę i przydzielamy jej rabat 5% na pierwsze zakupy. Rabat można użyć na każdy dowolny produkt nie objęty promocjami. Nie ma limitu czasu na rabat :)
copyright: AMS Sauna 2007-2018
System sprzedaży LOOP Realizacja: Wega New Technology