Wanna SPA D’Amour
Wanna SPA D’Amour
Zapytaj o cenę: 61 307 07 75
dostępność:
Produkt na zamówienie

Wanna SPA minibasen Nordic D’Amour

Kąpiel typu jacuzzi w wannie SPA D’Amour tworzy niesamowicie romantyczną atmosferę, oferując jednocześnie wszystkie walory gorących kąpieli hydroterapeutycznych. Ten minibasen SPA oferuje komfortowe miejsce dla dwóch osób. Miejsce gdzie z ukochaną przez Ciebie osobą znajdziesz azyl spokoju i wymarzone miejsce na wspólny relaks.
Dysze do hydromasażu zostały umieszone w takich miejscach w wannie SPA, żeby skutecznie i miło masować te części ciała, które po całym dniu są szczególnie napięte – plecy, łokcie, nadgarstki, biodra. Może mieć pewność, że po takiej kąpieli typu jacuzzi w mini basenie D’Amour będzie maksymalnie zrelaksowany.
Minibasen SPA D’Amour posiada również dyszę Turbo w systemie „Dual Therapy System”. DTS to połączenie masażu strumieniem wody z wirowym ruchem wody. Podczas kąpieli w wannie SPA D’Amour ciało jest masowane jednocześnie z przodu, jak i z tyłu. Kombinacja masażu przy użyciu dyszy Turbo oraz poszczególnych dysz kierunkowych oferuje równowagę aktywnego oraz pasywnego odprężenia dla mięśni oraz stawów. Natężenie hydromasażu podczas kąpieli typu jacuzzi w wannie D’Amour może być regulowane, zarówno w zakresie mocy, jak i natężenia.
Minibasen SPA D’Amour wyposażony jest w ozonator wody, zapewniający krystalicznie czystą wodę i znacznie ułatwiający utrzymanie wody do kąpieli typu jacuzzi.

Wanna SPA Nordic Hot Tubs to rozsądny wybór. Zapewnia przyjemną, odprężającą kąpiel SPA za bardzo przystępną cenę. Sprawdza się w każdym klimacie. Kąpiele w wannie SPA firmy Nordic to naturalna terapia przeciwbólowa między innymi w stanach zapalnych stawów.
W wannach SPA Nordic Hot Tubs wykorzystywane są zalety wirowego ruchu wody. Inni producenci oferują jedynie masaż w tych miejscach, gdzie umieszczone są dysze.
Opracowany przez Nordic „Dual Therapy System” (DTS™) to rozwiązanie stosowane tylko w naszych wannach.
System łączy korzyści masażu strumieniem wody z dysz o dużym przepływie z wirowym ruchem wody. Podczas kąpieli w wannie Nordic ciało poddawane jest jednoczesnemu masażowi zarówno z przodu, jak i z tyłu.
Od 1995 roku Nordic Hot Tubs jest jednym z liderów wśród producentów wanien SPA. Flagowe produkty Nordic to wysokiej jakości terapeutyczne wanny SPA.


Kolekcja Nordic Standard - model D'Amour - specyfikacja

Wymiary wanny / basenu 214 cm x 183 x 86 cm
Waga wanny pustej/pełnej 160 kg/928 kg
Pojemność 768 litrów
Liczba miejsc 2
Dysze 26 dysz
System DTS Tak
Dysze DTS Turbo 1 dysza
Dysze do masażu stóp 2 dysze
Układ niecki 2 siedziska
Pompy 1 pompa dwuprędkościowa
Panel sterujący wanny SPA typu S, 4 przyciski
Oświetlenie wannowe LED "Light in Lens"
System uzdatniania wody ozonator
Moc grzałki elektrycznej 2 kW
Zasilanie elektryczne wanny 230 V / 50Hz / 16A lub 32A
Kolory niecki French Vanilla
Glacier White
Sandstone
Silver
Starlight Black
Starlight Blue
Starlight Cooper
Starlight Green
Kolory obudowy Naturalne drewno, cedr
PermaWood™ , Mahogany
PermaWood™ , Pecan
PermaWood™ , Teak
PermaWood™, Charcoal

Opcje dodatkowe /za dopłatą/:
Pokrywa termiczna
Mechanizm podnoszenia pokrywy termicznej
Schodki ułatwiające wchodzenie i wychodzenie z wanny SPA
Oświetlenie "LED premium"
Zestaw oświetlenia LED "northern Light"

NEWSLETTER
By nie przegapić:
Nowości
Przecen
Aktualności
Nie chcesz kupować teraz? Zostaw swój adres e-mail.
Powiadomimy Cię o wszystkich naszych nowościach i promocjach.
Wygraj 5% rabatu na DOWOLNE zakupy. Co tydzień losujemy 1 osobę i przydzielamy jej rabat 5% na pierwsze zakupy. Rabat można użyć na każdy dowolny produkt nie objęty promocjami. Nie ma limitu czasu na rabat :)
copyright: AMS Sauna 2007-2019
Sklep Internetowy LOOP