Multidrive Harvia Helix HGX11L - rozszerzenie mocy dla generatorów pary do łaźni HGX/HGP bez sterownika
Multidrive Harvia Helix HGX11L - rozszerzenie mocy dla generatorów pary do łaźni HGX/HGP bez sterownika
5706.00 zł (netto: 4639.02 zł)
Ilość
Transport od: 15.50 zł
Odbiór osobisty: gratis
dostępność:
Produkt dostępny od ręki

Multidrive Harvia Helix HGX11L - rozszerzenie mocy dla generatorów pary do łaźni HGX/HGP bez sterownika

Jeden panel sterujący może obsługiwać maks. 4 generatorów pary połączonych ze sobą szeregowo, przy czym dozwolone jest stosowanie generatorów różnych typów. (HGX lub HGP) Schemat połączeń pokazano na rysunku.


Wymiary:
szerokość: 600 mm, głębokość: 155 mm, wysokość: 320 mm
Moc: 10,8 kW
Parametry -> patrz tabela
W zestawie: generator oraz przewód 1,5m do podłączenia szeregowego.


Łaźnia parowa różni się od tradycyjnej sauny fińskiej tym, że temperatura jest niższa, a wilgotność powietrza wyższa. Wilgotność powietrza wzrasta do 100%, podczas gdy temperatura sięga maksymalnie 40-45oC. Zamiast tradycyjnego pieca do sauny, źródłem ciepła jest generator pary. Dzięki nowoczesnej technologii łaźnie parowe mogą być w łatwy sposób montowane również w domach. Należy jednak zwrócić uwagę, żeby ściany, sufit oraz siedzenia w łaźni parowej były wykonane z materiałów wodoodpornych.


Łaźnia parowa, podobnie jak tradycyjna sauna fińska rozluźnia mięśnie, stymuluje cyrkulację krwi oraz zapewnia ulgę przy różnego rodzaju dolegliwościach. Oddychanie parą jest tradycyjnym lekarstwem na przeziębienie, a w szczególności na niedrożny układ oddechowy. Relaks w łaźni parowej zmniejsza stres oraz rozjaśnia umysł. Wszystko to pomaga w problemach z zasypianiem. Nasz sen jest głębszy i spokojniejszy.

NEWSLETTER
By nie przegapić:
Nowości
Przecen
Aktualności
Nie chcesz kupować teraz? Zostaw swój adres e-mail.
Powiadomimy Cię o wszystkich naszych nowościach i promocjach.
Wygraj 5% rabatu na DOWOLNE zakupy. Co tydzień losujemy 1 osobę i przydzielamy jej rabat 5% na pierwsze zakupy. Rabat można użyć na każdy dowolny produkt nie objęty promocjami. Nie ma limitu czasu na rabat :)
copyright: AMS Sauna 2007-2019
Sklep Internetowy LOOP